Regulamin newslettera IREM Polska

  1. Stowarzyszenie Polski Oddział Instytutu Zarządzania Nieruchomościami IREM® będzie przesyłało na podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej informacje dotyczące swojej działalności, zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204)
  2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne.
  3. Newsletter będzie przekazywany drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego, w formacie HTML.
  4. Newsletter nie będzie zawierał treści bezprawnych.
  5. Powierzone Stowarzyszeniu adresy poczty elektronicznej nie będą przekazywane osobom trzecim oraz będą przetwarzane w celach związanych wyłącznie z obsługą newslettera, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883)
  6. Użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z dalszego otrzymywania newslettera przez wysłanie na adres webmaster@irempolska.org.pl informacji o chęci rezygnacji (z adresu elektronicznego, którego rezygnacja ma dotyczyć).

Napisali o nas więcej

Kursy z zakresu zarządzania nieruchomościami organizowane pod patronatem IREM (...) zapewniają dostęp do wiedzy teoretycznej oraz wskazań praktycznych.

Ewa Kucharska - Stasiak


...każdemu Zarządcy Nieruchomości polecam szkolenia IREM. Prowadzący przedstawił wiele pomysłów i sposobów postępowania - co możemy zaimplementować na naszym rynku...

Monika Piątkowska


Informacje uzyskane od profesjonalistów, nie tylko prelegentów, ale także od uczestników, są cenne przede wszystkim ze względu na fakt, ze wynikają z doświadczenia.

Dagmara Pozowska


Partnerzy

Newsletter

najnowsze informacje o naszej działalności prosto na Twoją skrzynkę